Gabinet logopedyczny Nowa Huta

Gabinet logopedyczny Nowa Huta to miejsce dla osób, które szukają rozwiązania problemów z komunikacją werbalną. W gabinecie świadczymy usługi dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych, którzy borykają się z problemem wady wymowy, niedosłuchu lub przechodzą rekonwalescencję związana z przebytą chorobą neurologiczną. Podczas rejestracji możliwe jest umówienie zarówno wizyty prywatnej, jak i refundowanej przez NFZ. Wystarczy tylko podczas rejestracji wyrazić taką chęć i skorzystać z dostępnych terminów. Istnieje również możliwość dojazdu do klienta. Najczęściej z takiej możliwości korzystają osoby niepełnosprawne i takie, dla których podróż wiąże się z dużymi utrudnieniami.

Jeśli mieszkasz w Nowej Hucie, Niepołomicach, Wieliczce lub okolicach, logopeda Nowa Huta – nie zwlekaj. Zadzwoń, przedstaw swój problem, a my zajmiemy się resztą.

 

Prywatny Logopeda w Nowej Hucie

Prywatny logopeda w Nowej Hucie to specjalista przy w którym każdy pacjent poczuje się bezpiecznie. Podczas wizyty nie oceniamy, a diagnozujemy, starając się odnaleźć problem, nad którym trzeba będzie pracować. Wielu dorosłych bardzo boi się, że zostanie wyśmiana, a ich problemy zostaną zbagatelizowane. W zaciszu gabinetu logopedycznego takie sytuacje nigdy nie będą mieć miejsca. Przykładamy szczególną uwagę do samopoczucia naszych pacjentów i zapewnienia im komfortu podczas trwania terapii logopedycznej. Skupiamy się na celu, który jest przed nami i na drodze, którą musimy wyznaczyć do jego osiągnięcia.

Podobnie jest, gdy na terapię przychodzą dzieci. Nie wyśmiewamy, rozumiemy ograniczenia i bariery! Dokładamy wszelkich starań do tego, aby Państwa dziecko nam zaufało czuło się bezpiecznie i skupiło się na wykonywaniu ćwiczeń i osiąganiu małych sukcesów, które będą budować jego pewność siebie.

Cała terapia zorganizowana jest tak, aby dziecko widziało efekty swojej pracy i aby mogło się nimi cieszyć. Radość z osiągnięcia wyznaczonego celu to motywacja do dalszego działania, a większa motywacja to szybsze efekty.

 

Logopeda dziecięcy Nowa Huta

Jesteście rodzicami dziecka w wieku przedszkolnym, które w swojej placówce ma kontakt z logopedą? Zastanawiacie się, czy warto korzystać z dodatkowych godzin terapii, które oferuje logopeda dziecięcy Nowa Huta? Zdecydowanie warto poświęcić jak najwięcej czasu na ćwiczenia z dzieckiem, jednak w tej kwestii nie można też przesadzać. Zbyt wiele zajęć może skutkować zniechęceniem. W podjęciu decyzji pomóc może przeanalizowanie, jak długi kontakt z logopedą w placówce ma dziecko. Czy jest to cała godzina przeznaczona tylko dla niego, czy tę godzinę dzieli z innymi dziećmi. Jeśli czas poświęcony przez logopedę wynosi mniej niż godzinę, to zdecydowanie warto zadbać o dostęp dziecka do specjalisty, który poświęci mu maksymalną ilość czasu. W tym przypadku zasadna będzie decyzja o podjęciu prywatnej współpracy z logopedą dziecięcym.

Jeśli jednak nie macie pewności, ile czasu Wasze dziecko spędza z przedszkolnym logopedą, to zapraszamy do kontaktu. Po krótkiej rozmowie zdecydujemy o podjęciu najlepszej decyzji dla Państwa dziecka.