Logopeda dziecięcy Kraków.

Ostatnimi czasy placówki szkolne bardzo często współpracują z logopedami, którzy starają się pomóc dzieciom w wieku szkolnym i przedszkolnym z problemami w komunikacji. Dzieci jest bardzo wiele, a logopeda w szkole zazwyczaj jest tylko jeden, dlatego jako rodzicie, musicie Państwo we własnym zakresie ocenić, czy pomoc, jaką otrzymuje państwa dziecko, jest wystarczająca. Wielu z Państwa stwierdzi, że jedna godzina w tygodniu to stanowczo za mało, aby dziecko nauczyło się poprawnie komunikować.

Logopeda dziecięcy w Krakowie oferuje dodatkową diagnostykę i terapię dla Państwa dziecka. Spotkania odbywają się w miłej i neutralnej atmosferze, w której przebieg terapii zawsze dostosowany jest do potrzeb dziecka i do jego możliwości. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest elastyczność i kreatywność w podejściu do małego pacjenta.

 

Logopeda z dojazdem do domu Kraków.

Jesteś rodzicem dziecka autystycznego lub dziecka z innymi zaburzeniami i Twoje dziecko źle reaguje na zmianę otoczenia? Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy terapię w domu klienta. Wystarczy, że wyrażą państwo chęć organizacji takiej wizyty u Państwa w domu. Logopeda z dojazdem do domu w Krakowie i okolicach to dodatkowa usługa, która pomoże rozwiązać problem nie tylko z emocjonalnością Państwa dziecka, ale także z ewentualnymi kłopotami mobilnymi.
Podczas umawiania wizyty domowej, należy podać jak najwięcej szczegółów o dziecku i jego problemach z mówieniem, dla możliwie jak najlepszego przygotowania się specjalisty.

 

Gabinet logopedyczny Kraków.

Istnieje możliwość odbycia wizyty na miejscu. Gabinet logopedyczny w Krakowie zawsze stoi otworem dla dzieci i ich rodziców. Stosujemy elastyczne i kreatywne podejście do małego pacjenta, który podczas terapii potrzebuje bezpieczeństwa i możliwości zaufania drugiej osobie.
Sukces terapii logopedycznej może zagwarantować jedynie współpraca między dzieckiem, logopedą i rodzicem. To w domu utrwalane będą ćwiczenia terapeutyczne, które odpowiadać będą za powodzenie terapii. Dlatego najlepiej będzie wyposażyć dziecko w zeszyt, w którym logopeda zapisze sposób ćwiczeń i zadania, jakie powinno wykonywać dziecko po powrocie do domu.

 

Logopeda dziecięcy Kraków.

Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek wątpliwości dotyczące zasadności zgłoszenia Państwa dziecka na wizytę w gabinecie logopedycznym, to z pewnością na pierwszym spotkaniu będziemy w stanie odpowiedzieć na Państwa pytania. Wystarczy tylko umówić się na wizytę, podczas której Państwa dziecko zostanie wstępnie zdiagnozowane.
Jeśli jesteście Państwo rodzicami niemowlaka i coś w jego rozwoju Państwa niepokoi lub jeśli zauważyli Państwo nieprawidłowości anatomiczne w aparacie mowy takie jak:
– krótkie wędzidełko,
– nieprawidłowe ssanie,
– dziwny sposób oddychania.
I inne, które poddadzą Państwo pod wątpliwość, to rekomendujemy wizytę profilaktyczną w naszym gabinecie i diagnostykę, która wykluczy lub potwierdzi ewentualne wady anatomiczne. Im wcześniej dojdzie do interwencji logopedycznej, tym lepszy start w życiu społecznym, będzie miało Państwa dziecko.