Logopeda Kraków – Logopeda dziecięcy z dojazdem do domu Kraków

Gabinet logopedyczny Kraków

Jeśli Twoje dziecko ma problem z wyraźnym wymawianiem niektórych wyrazów, to najlepszy moment, aby znaleźć nasz najlepszy gabinet logopedyczny w Krakowie i umówić się na wizytę diagnostyczną. Całkiem możliwe, że zaburzenia mowy uda się wyeliminować poprzez odpowiednio dobraną terapię logopedyczną i regularne ćwiczenia w domu. Praca nad aparatem mowy to proces, który może potrwać od kilku miesięcy do kilku lat. Wszystko zależy od stopnia zaburzeń, które występują u dziecka.

Wielu rodziców zastanawia się, kiedy powinno zgłosić się do specjalisty. Nie ma jednej idealnej odpowiedzi, jednak warto umówić dziecko na spotkanie już w momencie, w którym na samym początku słyszymy, że zaczyna niepoprawnie wymawiać słowa, aby jak najszybciej wyeliminować ewentualne problemy ze słuchem. Szybka interwencja to też większa szansa na zminimalizowanie opóźnień rozwojowych w stosunku do grupy rówieśniczej.

Prywatny Logopeda w Krakowie

Prywatny logopeda w Krakowie daje Państwu możliwość na szybsze wdrożenie leczenia Państwa dziecka. Zdecydowanie krótsze kolejki i większa dostępność terminów to dodatkowy atut korzystania z naszej oferty. Wizyty prywatne często traktowane są przez rodziców jako terapia uzupełniająca, jednak nie musi tak być i przekonuje się o tym coraz więcej naszych klientów, którzy zadowoleni z naszych usług polecają nas swoim znajomym.

Do rejestracji w gabinecie logopedycznym nie potrzeba skierowania od żadnego lekarza. Wystarczy tylko rejestracja telefoniczna i dane Państwa i Waszego dziecka. Podczas wizyty logopedycznej zostanie przeprowadzony wywiad dotyczący problemów z komunikacją werbalną.

Logopeda Kraków z dojazdem do domu

Częste pytania dotyczące ewentualnego dojazdu do domu dziecka sprawiły, że udostępniliśmy taką możliwość. Najważniejsze są dzieci i ich poczucie bezpieczeństwa, dlatego zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest znajome otoczenie w nowych okolicznościach dla dzieci o wysokiej wrażliwości.
Logopeda z Krakowa z dojazdem do domu to standard naszego gabinetu. Wystarczy tylko podczas rejestracji wyrazić chęć organizacji spotkania i późniejszej terapii w Waszym domu i od razu uzgodnimy termin wizyty – logopeda z dojazdem do domu Kraków.

Terapia w domu pacjenta wygląda podobnie jak ta prowadzona w gabinecie, jednak staramy się maksymalnie wykorzystywać znane dziecku przedmioty. Po przeprowadzaniu wywiadu przygotowujemy odpowiednie materiały, które wykorzystywane będą na kolejnych spotkaniach terapeutycznych.

Logopeda dziecięcy Kraków

Logopeda dziecięcy w Krakowie to specjalista nastawiony na sukces i uśmiech dziecka! Za wszelką cenę staramy się zachęcić małego człowieka do pracy, w której widzieć będzie efekty i z których będzie dumny. Nagradzamy, motywujemy i cieszymy się razem z naszym podopiecznych. Sukces i radość dziecka to jednocześnie nasze mało zwycięstwo, z których jesteśmy ogromnie dumni. Mimo że jesteśmy nastawieni na pracę, to sobie sprawę z ograniczeń małych dzieci, które potrzebują czasem przerwy, odskoczni w postaci zabawy, czy dobrania lżejszych ćwiczeń w dniu, w którym mają gorszy nastrój. Sprawdzony Logopeda Kraków i okolice z dojazdem do domu.